• 050 407 50 05
  • Україна, Харків, вул. Польова, 49
Кава
 
Pelican Rouge Elite

Кава в зернах Pelican Rouge "Elit"

Це унікальна позиція кави, яка являє собою 100% добірну Арабіку родом з кавових плантацій Центральної Америки. Вдале поєднання вершково-карамельного смаку без зайвої кислинки і гіркоти. Темна обжарка кавових зерен дарує напою насичений аромат і міцність. Рекомендується для приготування Лате і Капучино.
Маса: 1 кг.
 
Pelican Rouge Dolce

Кава в зернах Pelican Rouge "Dolce"

Добірні кавові зерна родом з елітних плантацій Центральної Америки подарували смаку напою ніжність з нотками стиглих фруктів і тривалим післясмаком. Рекомендується для приготування Латте.
Маса: 1 кг.
 
Pelican Rouge Mezzo

Кава в зернах Pelican Rouge "Mezzo"

Дарує збалансований смак кави в поєднанні з фруктово-квітковими відтінками. Складається на 100% з добірних зерен Арабіки родом з Центральної Америки. Завдяки тривалому обсмажуванню кавових зерен, Ваш напій буде ароматним і міцним. Рекомендується для приготування Еспрессо і Капучино.
Маса: 1 кг.
 
Pelican Rouge Barista

Кава в зернах Pelican Rouge "Barista"

Складається тільки з елітних сортів Арабіки і Робусти, зерна яких зберегли свій вишуканий м'який смак і аромат. Фруктові нотки надають зерну солодкий смак і ніжну кислинку, а свіжа обжарка - щільну стійку пінку.
Маса: 1 кг.
 
Pelican Rouge Noir

Кава в зернах Pelican Rouge "Noir"

Середнього обсмаження, присутній яскраво виражений, делікатний смак збалансованого купажу зерен з Центральної і Південної Америки. Має густу, насичену пінку.
Маса: 1 кг.
 
Pelican Rouge Distinto

Кава в зернах Pelican Rouge "Distinto"

Складається тільки з елітних сортів Арабіки і Робусти, зерна яких пройшли спеціальне обсмажування і зберегли свій вишуканий м'який смак і аромат. Фруктові нотки надають зерну солодкий смак і ніжну кислинку, а свіжа обжарка - щільну стійку пінку. Цей вид кави підібраний і приготований, враховуючи побажання споживачів.
Маса: 1 кг.
 
// Ресайз iframe-а фримиум баннера